Umíme i dveře a ne jen pro Znojmáky!!

Lis 29
20161128_162207

Interiérové dveře Lenta 8S, sklo Thela

Nedávno jsme dokončili další zakázku na interiérové dveře. Zavítali jsme i za hranice našeho okresu a montovali i jinde než na Znojemsku. Typ dveří Lenta jsme montovali poprvé. V tomto typu dveří jsou spojeny dva prvky. Lišta z masivního dřeva v tomto případě javor a CPL folie v odstínu javor. I když jsou to dva rozlišné materiály, padli k sobě  jako ………………… klika na dveře :-). Jo klika, tak tak byla zvolena v materiálu nerez a doladila konečnou tvář dveří. Pouze jedny dveře z celé zakázky byly v provedení 8s-sklo Thela. Chtěli jsme se s klienty vyfotit, byli ale trochu ostýchaví a moc se jim do toho nechtělo  :-(. Takže máme pro Vás jen pár otázek a odpovědí spolu s obrázky.

20161128_161628

Interiérové dveře Lenta 1

20161128_161529

Interiérové dveře Lenta 1, klika ARC nerez

20161128_161517

Interiérové dveře Lenta 1 s falcovou zárubní

Jak jste na naši společnost přišla?

Hledali jsme na internetu a na sociálních sítích. Najednou jste nám vyskočili Vy. Na základě referencí, které máte již na Vašich stránkách jsme se Vás rozhodli oslovit. Videa, která tam již máte s klienty nám dali tu odvahu, abychom Vám zavolali 🙂

Jak to bylo s termínem dodání?

Ten byl pro nás velmi důležitý. Chtěli  jsme mít zakázku hotovou do konce listopadu, aby jsme potom měli dostatek času na vánoční přípravy a úklid. Vše se podařilo a termín byl dodržen, jak slíbil pan Nekula.

Proč jste si zrovna vybrali odstín javoru?

Celkově ten interiér byl hodně tmavý a chtěli jsme ho prosvětlit, proto jsme šli do této barvy a jsme s výběrem spokojení.

Doporučila by jste naši firmu i svým známým?

Ano, jednoznačně bych dala svým známým a kamarádům kontakt na pana Nekuly. Byla s ním výborná komunikace a snadná domluva. Mám ráda férové jednání a hlavně když se dodrží slovo.

Děkuji Vám za rozhovor a přeji Vám krásné vánoční svátky