Laminátové podlahy Quick Step sleva 12%

Bře 10

Akce Quick Step 12%

Od 10.3.2016 do 10.4.2016 platí mimořádná akce 12% na podlahy Quick Step.

Objevte svět, ve kterém by jste chtěli žít

Věříme, že snění je stejně důležité jako konání. Právě proto jsou naše laminátové podlahy Quick Step tak jedinečné. Přestože jsme průkopníky ve způsobu výroby dnešních laminátových podlah, nejde jenom o kvalitu výroby či inovativní detaily. Jde o to, čím naše podlahy mohou přispět vašemu osobnímu interiérovému stylu.

Proč Quick Step?

Až 10x odolnější. Vrchní vrstva laminátové podlahy Quick Step má extra ochrannou vrstvu, takže si můžete krásnou podlahu s přírodním vzhledem užívat ještě déle. Díky této technologii Scratch Guard, jež je výsledkem mnohaletého výzkumu a investicí v oblasti trvanlivosti, podlahy Quick Step jsou až desetkrát odolnější proti poškrábání než podlahy bez technologie Scratch Guard.

Sortiment

chcete-li zlepšit hodnotu, pohodlí a atmosféru vašeho domova, laminátová podlahová krytina je výbornou volbou. Díky naší hojnosti barev a stylů vždy najdete dokonalého společníka pro svůj interiér.

Snadná instalace laminátové podlahy Quick Step 

Použijte revoluční a patentované systémy Uniclic nebo Uniclic Multifit, díky kterým můžete bez námahy zacvaknout prkna do sebe. Oba systémy lze velmi snadno použít, daleko rychleji a daleko spolehlivěji než jiné systémy. Instalace se stává hračkou dokonce i v těch nejmenších rozích místnosti.

Vhodná pro podlahové vytápění a chlazení Laminátové podlahy Quick-Step

Všechny laminátové podlahy Quick-Step jsou vhodné pro instalaci na tradičním podlahovém vytápění. Budete-li dodržovat pokyny k instalaci, můžete se bez jakýchkoli obav těšit z nádherné podlahy Quick-Step i z pohodlí podlahového vytápění.

Celkové podlahové řešeníLaminátové soklové lišty

Quick•Step® vám nabízí více než jen podlahu. S naší širokou řadou ladících doplňků můžete svou podlahu dokonale zakončit. Máme vše potřebné pro dokonalou instalaci, údržbu a zakončení vaší podlahy od instalačních nástrojů po sokly, profily a údržbové prostředky. Kromě toho se můžete vždy spolehnout na naše vyškolené zaměstnance a prodejce, že se s vámi podělí o odborné tipy a triky.

Snadná údržba

Nebudete mít se svou laminátovou podlahou Quick Step velkou údržbu, neboť utěsněný povrch zabraňuje hromadění bakterií na podlaze. Je to výborný způsob, jak zabránit alergiím.

 

 

Zdraví Vás Lukáš

Call to action Quick Step