Obklad kovových zárubní pro Znojmáky? ANO UMÍME!

Lis 08

Jedna ze zakázek, kterou jsme nedávno dokončili, byla montáž obkladu kovových zárubní. V poslední době hojně vyhledávaný systém při rekonstrukcích starších domů nebo bytů. Jednoduchá příprava a šlo se na to. Za jeden den jsme stihli namontovat celý rodinný dům. Tak neváhejte nás oslovit, už se na Vás těšíme. Klientka se trochu styděla a moc se jí nechtělo udělat s námi krátké video, proto jsme s ním udělali krátké interview.

okz-foto

Proč jste se rozhodli pro obklad kovových zárubní?

Připadlo nám to jednodušší, čistější a rychlejší. Firma Vysněnébydlení.cz si poradila se vším bez potíží a zakázku zvládla během jednoho dne včetně demontáže pantů na původních kovových zárubních.

Byl výběr barev a provedení v tomto systému dostatečný?

Ano byl, chvíli jsme sice s manželem váhali nad barvou, díky ale radě pana Nekuly jsme se rozhodli pro světlejší odstín. V chodbě máme málo denního světla, proto jsme zvolili odstín dub šedý. Dnes jsme rádi, za jeho radu.

Měli jste jen otočné(klasické) dveře nebo i jiné na výměnu?

Náš rodinný dům prošel postupně rekonstrukcí od exteriéru až po interiéry. Proto došlo i k menším stavebním úpravám v domě, kde jsme zvolili i jedny posuvné dveře na stěnu, které nám ušetřili prostor a místo pro další uspořádání v domě.

Byla jste s realizací firmy Vysněnébydlení.cz spokojena?

Ano byla a již jsem i kontakt na tuto společnost předala dvěma známým. Vše proběhlo jak má. Solidní a dynamická firma, která dostála svým slibům při sjednávání zakázky.

Jéééé Děkujeme za referenci a rozhovor a přejeme Vám spokojené bydlení 🙂

20161005_083411

20161005_083417

20160915_173325