Vysněný krok v podlahách

Čvc 30

Výrobcem této krásné vinylové podlahy Hydrocork, je portugalská firma Wicanders. Je to novinka na českém trhu a spojuje několik výjimečných vlastností této podlahy. Je odolná vůči vodě, dá se renovovat a má komfortní vlastnosti, co se týče Vašeho zdraví a kloubů. Je to díky výborným vlastnostem korku, které perfektně tlumí došlap Vašich chodidel.
Technologie Corktech, kterou si patentovala firma Wicandres, je jedinou formou spojení korku a vinylu, které z této podlahy dělá voděodolnou a stabilní desku z korkového komopozitu. Vlastnosti této desky jsou vysoká pevnost a bezkonkurenční komfort.Výborný kompresní systém, který nabízí jedinečný zámek spojů, pod označením Pressfit, je zárukou kvality tohoto patentovaného zámkového systému. Proto jej využívá společnost Wicanders pro své podlahy. Funkce tohoto zámku je odvislá hlavně od vlastností korku, který je pružný, ohebný, stlačitelný a funguje např. jako korková zátka.
Jednou z hlavních konkurenčních výhod této podlahy je keramický lak. Tento lak dává této podlaze výhodu o proti ostatním podlahovinám v tom, že se dá renovovat. Proto je tato podlaha z dnešní široké nabídky podlahovin volbou číslo jedna, protože výhody, které nabízí, jsou o proti ostatním bezkonkurenční.Vinylová podlaha Hydrocork je vhodná na podlahové vytápění z důvodu rozměrové stability a korku, který v podlaze funguje jako „silentblok pod motorem auta“, a umí odolat změnám teplot a vlhkosti. Výrobce garantuje záruku 25 let do domácností a 15 let do komerčních prostor.