Znojmáci: jaká podlaha se k Vám hodí?

Lis 03

ZJISTĚTE ZDARMA!

Změnili jsme trochu náš web a něco i na něj přidali. Nachystali jsem pro Vás malý kvíz, vybrali jsme pár otázek, které když zodpovíte a Vaše odpovědi nám odešlete, my Vám pomůžeme s řešením na dálku. foto-video-27-10-2016

Něco krátce  k jednotlivým typům podlah:

  • vinyl – dnešní trend a módní záležitost. Hodně vyhledávaný produkt, který má své místo na trhu. Nabízí pestrou škálu barev a dekorů. Vhodný téměř do každé domácnosti nebo komerčních prostor. Snadný na údržbu a vhodný na podlahové topení.
  • laminátová podlaha – řadí se již mezi tradiční podlahoviny v zařizování bytů nebo domů. Hojně poptávaná podlahovina díky své dostupnosti a ceně. Montáž zvládne i zručnější kutil. Dnešní lamináty mají autentické vlastnosti přírodního dřeva jako je kresba, suky, barvu atd.
  • PVC – další stálice na trhu s podlahovinami. Na trhu je víc jak tři desítky let. Odolná, flexibilní, snadno se udržuje. Díky technologiím a některým změnám při její výrobě došlo k zlepšení vlastností u této podlahoviny. I my stále častěji nacházíme v této podlaze barvy nebo vzory, které nás zaujmou.
  • dřevo – král mezi podlahami, každý ji chce, ne všude je ale vhodná. Citlivá na údržbu, vděčná na pohled. Jedinečný vzhled, krásné linie a tóny přírody. Každé prkno, každý kus je jedinečný a neopakovatelný. Dýha, masiv nebo třívrstvá dřevěná podlaha dodají Vašemu domovu šmrnc.

Nejste si jisti, vyplňte kvíz pod článkem. Samozřejmě stále platí to, že se za Vámi kamkoliv rozjedeme a pořešíme to přímo u Vás.

Moje doporučení: vzorek, barva, dekor, který si vyberete kdekoliv na vzorkovně nebude nikdy tak autentický, jako u Vás doma. Proto platí, že nejlepší je vzorky porovnávat přímo na „místě činu“ . Zde uvidíte tu pravou barvu podlahy, dveří nebo budoucí kuchyně. A věřte mi, už hodně klientů mi dalo za pravdu :-).
Proto Vám nabízím jedinečnou službu NÁVŠTĚVY U VÁS , kde vzorky rozložíme, porovnáme a třeba i vybereme. Pokud ne, nechám Vám vzorky třeba na týden a Vy můžete v klidu vybírat sami.
Přeji Vám úspěšný výběr 🙂
Lukáš Nekula